Najczęściej zadawane pytania

1 marca, 2024 Autor sprzedaje Wyłączono

Najczęściej zadawane pytania

Aby zarejestrować się na stronie Sprzedaje.tv, należy wejść w zakładkę „Dla Kupujących” i wybrać opcję „Zarejestruj się”. Następnie należy wypełnić wymagane dane (lub zalogować się za pomocą połączenia Facebook, lub Google) i wybrać przycisk „Załóż konto”. Na meila wyślemy link do aktywacji. Aby potwierdzić adres mailowy, należy wejść w wiadomość, która została wysłana na podany adres e-mail. Kliknięcie „Aktywuj adres e-mail” aktywuje konto oraz umożliwi korzystanie z Sprzedaje.tv jako użytkownik zarejestrowany.

W tym celu należy wcisnąć przycisk “Kup teraz”, a następnie wybrać przycisk „Kupuję jako Gość”. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której poprosimy Cię o wypełnienie formularza z niezbędnymi danymi. Następnie kliknij przycisk „Kupuję i Płacę. Na Twój adres e-mail wyślemy kod weryfikacyjny. Po wpisaniu otrzymanego kodu weryfikacyjnego na stronę Sprzedaje.tv zamówienie zostanie złożone.

Aby dokonać zmiany danych na swoim koncie, należy zalogować się na Sprzedaje.tv, wejść w zakładkę „Moje Konto”, a następnie przejść do zakładki „Ustawienia konta”. W sekcji „Adresy dostawy” dostępna jest opcja umożliwiająca zmianę danych adresowych.  W przypadku chęci zmiany danych przy złożonym już zamówieniu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu ze Sprzedawcą lub przez formularz kontaktowy. 

Aby usunąć konto użytkownika oraz usunąć wszystkie dane osobowe na stronie Sprzedaje.tv, należy zalogować , następnie wejść w zakładkę „Moje Konto”, a następnie przejść do zakładki „Ustawienia konta”. Kolejnym krokiem jest wejście w zakładkę „Adres dostawy” i wybranie opcji „Usuń konto”. Po wybraniu tej opcji nastąpi przekierowanie do formularza, w którym należy wybrać opcję „Formularz kontaktowy”. W treści wiadomości wystarczy uwzględnić prośbę o zamknięcie konta użytkownika. Nasz specjalista potwierdzi usunięcie danych w wiadomości e-mail.